Ženy pro změnu

6. díl

Kateřina Kupková, generální ředitelka Lenzing Biocel Paskov

5. 2. 2021

Žena v čele moderní biorafinérie s více než 400 zaměstnanci a pětimiliardovým obratem? Kateřina Kupková rozkrývá příběh @LenzingGroup Biocel Paskov, podniku s dlouholetou tradicí ve výrobě vláken a buničiny, který používá nové technologie k energeticky soběstačnému, ekologickému a udržitelnému provozu.

 

Sledujte 6. díl pořadu Ženy pro změnu – Pro změnu ženy, který opět moderuje Kateřina Haring, prezidentka @ČMAPM - Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek.

 

Nenechte si ujít povídání o flexibilitě, inovacích a zajímavých aktivitách českého ženského podnikání.

5. díl

Kateřina Kadlecová, majitelka rodinné firmy USSPA

15. 1. 2021

Kateřina Kadlecová je spolumajitelkou české rodinné firmy USSPA, která vyrábí kvalitní designové vířivky a bazény. Také jejich podnikání zasáhla koronavirová krize, ale i přesto firma očekává navýšení obratu za uplynulý rok až o 30%.

USSPA v rámci svého projektu #reLIFE oživuje zbytky z výroby vířivek

a recykluje to, co mělo být už jen odpadem. Ve spolupráci s mladými českými designéry vyrábí v chráněné dílně v České Třebové designové předměty a hračky.

Sledujte 5. díl pořadu Ženy pro změnu – Pro změnu ženy, který moderuje Kateřina Haring, prezidentka ČMAPM - Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek.

Ve svěžím rozhovoru se dozvíte třeba i to, jestli je možné věnovat jako dárek a překvapení vířivku či domácí #spa, ačkoli to sebou často nese řadu stavebních úprav.

4. díl

Aneta Horáčková, podnikatelka s doplňky pro psy

22. 12. 2020

Založit podnikání na luxusních módních doplňcích pro psy a jejich páníčky je buďto dobrým nápadem, nebo oblastí s velmi nejistým výsledkem. Aneta Horáčková to riskla a podařilo se jí to, o čem řada lidí sní – svůj koníček, lásku k čtyřnohým přátelům člověka, přetavila v business, kde uspějí jen někteří. Se svojí firmou gigis.cz provozuje e-shop se sladěnými sety pásků, tašek a vodítek z kůže nebo textilu.

Sledujte 4. díl pořadu Ženy pro změnu – Pro změnu ženy.

Rozhovor opět vede Kateřina Haring, předsedkyně @čmapm.

3. díl

Helena Valtrová, The Embled Hotel Prague

15. 12. 2020

Jak při řadě protiepidemiologických opatření udržet podnikání v hotelnictví a gastronomii? Helena Valtrová, generální manažerka 5* hotelu @EmblemPrague, otevřeně hovoří o tom, jak zvládá vést butikový rodinný hotel v centru Prahy, co jí v této náročné době pomáhá a co ji krize naučila.

Sledujte 3. díl pořadu Ženy pro změnu – Pro změnu ženy.

Rozhovor opět vede Kateřina Haring, předsedkyně @čmapm.

2. díl

Martina Vítková a Klára Vítková

firma NWT

8. 12. 2020

​S Martinou Vítkovou, zakladatelkou a spolumajitelkou technologického a inovačního holdingu NWT, a její dcerou Klárou natáčí Kateřina Haring další díl nového pořadu Ženy pro změnu – Pro změnu ženy. Pořad je společným projektem Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek (ČMAPM), které Kateřina Haring předsedá, a nově ustavenou otevřenou platformou ATLAS 21.

1. díl

Helena Neumannová

& Adela Bódiová

1. 12. 2020

Kateřina Haring, prezidentka Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek (ČMAPM), a její první dva hosté v novém pořadu portálu ATLAS21.cz: Poslechněte si zajímavý rozhovor s Helenou Neumannovou, majitelkou biofarmy Levandulové údolí, a Adélou Bódiovou, spolumajitelkou firmy Beany vyrábějící dětské sportovní vybavení od kol až po lyže a snowboardy. Nenechte si ujít povídání o inovacích a zajímavých aktivitách v českém ženském podnikání.