Průmyslníci

2. díl

Kvido Štěpánek

8. 1. 2021

Marek Vítek si tentokrát pozval hosta nám velice blízkého, majitele a ředitele Isolit Bravo, Kvida Štěpánka (přinesli jsme s ním reportáž na začátku listopadu v rámci pořadu #TechnologiePomoci). V otevřeném rozhovoru se dozvíte o začátcích jeho podnikání v 90. letech, cestu od konstruktéra až po úspěšného podnikatele. V reakci na #covid se pustil do vývoje a výroby kvalitních výtěrových tyčinek, ačkoli se již od začátku potýká s přísnými certifikačními procedurami, kterými se ale paradoxně vůbec nemusí řídit levná čínská konkurence. Nechejte se inspirovat jeho pílí a energií.

1. díl

Doc. Karel Volenec

2. 12. 2020

Zveme vás ke sledování prvního dílu ekonomického pořadu "Průmyslníci", který připravila a vysílá televize NEWTON College CZ ve spolupráci s ATLAS21.cz. Hostem Marka Vítka byl doc. RNDr. Karel Volenec, CSc., ředitel ELLA-CS, ryze české společnosti zabývající se vývojem originálních zdravotnických prostředků, zejména stentů pro gastrointestinální trakt. Doc. Volenec vlastní desítky patentů, se svojí společností podniká v sedmdesáti zemích po celém světě, ale především denně zachraňuje a zlepšuje život tisícům lidí. Zajímá vás, proč nepodniká v Číně nebo jak složit vítězný tým?

Za spolupráci děkujeme Newton College, jedná se o první díl pořadu Průmyslníci a další díl bude odvysílán příští týden s panem Kvidem Štěpánkem.