Profesionálové v kultuře

6. díl

Jana Heřmánková

1. 2. 2021

V dalším, dnes již šestém, díle Profesionálů jsme do křesla posadili Janu Heřmánkovou, která za roky působení v kulturním průmyslu prošla různými pozicemi na různých místech. Momentálně pracuje na pozici CEO ve firmě T Servis.

,,Když jsme v roce 2000 začínali, tak jsme se to všichni učili. Uvědomuju si, že i tenkrát když jsme začínali, jsme to chtěli mít hezký, preciziní. Chtěli jsme, aby ty věci byly dobře udělaný a na tom jsme si zakládali a je to tak do dneška. A když dneska vidim, kam se to celý posouvá, hlavně aby to bylo větší a větší a kolikrát je to na hraně toho, co je ještě vůbec možný. Je tolik věcí, který můžou ovlivnit tu zdárnmou akci.''

- Jana Heřmánková

5. díl

Arnošt Kasal

26. 1. 2021

Tentokrát jsme si posvítili na našeho 5. hosta, Arnošta Kasala, který pracuje jako produkční mimo jiné v EventSupport.

,,Přijde mi, že to je hrozně hezká hra. Když stavíš nějakou stage, děláš světla, někam něco věsíš. Tak ti vlastně lidi do ruky dávaj hračky a stavebnice, se kterejma něco děláš a pak to postavíš a je skvělý, že ty věci do sebe zapadaj.''

- Arnošt Kasal

4. díl

Miroslav "Tschepitz" Švec

13. 1. 2021

S potěšením vám představujeme 4. díl série Profesionálové v kultuře, jehož hostem je CEO backlinové společnosti Nomads of Prague Miroslav Švec, neboli "Tschepitz".

"První sklad byl můj pokoj, tam se skládaly věci, naštěstí to bylo v prvním patře. Pak jsme měli pronajmutej barák na Spořilově, kde jsme bydleli, no a tam to bylo v garáži. Ty začátky, to byla spíš taková legrace, nikdo z nás si nemyslel, že to dosáhne takovejhle konců a objemů."

- Tschepitz

3. díl

Milan "Parketa" Skotálek

6. 1. 2021

Uvádíme 3. díl ze série Profesionálové v kultuře.

Prvním hostem letošního roku je produkční Milan "Parketa" Skotálek.

"Vím, že to bylo hrozně emocionální, hrozně hustý a vlastně se zjistilo, že Nirvana už neexistuje, Kobain je mrtvej a tak se ta technika zase sbalila. Nestihlo se to ani postavit."

- Milan Skotálek

2. díl

Daniel "Daneček" Pokorný

20. 12. 2020

Přinášíme Vám druhý díl ze série Profesionálové v kultuře.

Naším dnešním hostem je backline technik a stagemanager Daniel "Daneček" Pokorný.

"Rizikový povolání? Asi z jistýho úhlu pohledu se dá říct, že je, protože když si vybavím situaci, když při hurikánu na festivalu začala vzduchem lítat střecha od stage, tak tady už se bavíme opravu o extrémním riziku."

- Daniel Pokorný

1. díl

Cyril Hořánek

13. 12. 2020

Představujeme Vám první díl ze série rozhovorů Profesionálové v kultuře, který představuje profese a jednotlivé profesionály napříč hudební branží.

Naším prvním hostem je producent a zároveň produkční Cyril Hořánek.

2020 ATLAS21. Vytvořeno ve spolupráci s CIIRC ČVUT v Praze a univerzitním start-up TRIX Connections, s.r.o.

Zpravodajství pro Česko. 

  • Facebook - Bílý kruh
  • Twitter - Bílý kruh
  • Instagram - Bílý kruh